Znamy terminarz na sezon 2013/14: najciekawsze daty

4
fot. Robert Duyos / newspix.pl

O północy NBA opublikowała terminarz meczów na sezon regularny 2013/14 i odkąd nie jesteśmy tak skuteczni i szybcy w działaniu, aby napisać kto i ile meczów back-2-back rozegra, albo czy NBA.TV powinna być liczona do meczów w ‘National TV’ – i czy dla nas ma to w ogóle jakieś znaczenie – przejdźmy się przez najciekawsze momenty, które udało dojrzeć się w planie spotkań na październik-kwiecień.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułChicago zaśpiewa o lockoucie
Następny artykuł5-na-5: Typujemy Zachód w sezonie 2013/14

4 KOMENTARZE

 1. Dziwny ten terminarz.
  Miałem nadzieję, że Rose wróci z pierwszym meczem w Chicago.
  Z kolei Heat mogli by na inauguracje zagrać z Pacers (w ubiegłym roku Heat rozpoczęli sezon z finalistą wschodu).
  A na pomysł Miami-LA w święta, wpadł jakiś troglodyta. A czemu nie Mavs albo C’s?
  Dodatkowo mecze OKC z Heat w dziwacznych dniach (choć jeden z nich jest w TNT). Nie wspominając już o tym, że na powrót KG i Pierc’a do Beantown trzeba czekać, aż do końca stycznia.

  0
 2. Ja się trochę zawiodłem terminarzem bo kiedy będę na wschodnim wybrzeżu to Boston akurat na wyjeździe gra i to na zachodzie :( (nie to żeby tak super się oglądało Boston w przyszłym sezonie, ale jako fana Celtics, TD Garden był dla mnie przymusowym przystankiem….

  0