5-na-5: Wybraliśmy najlepsze mecze sezonu 2012/13

5
fot. John J. Kim / Newspix.pl

1. Piąty najlepszy mecz sezonu to:

Maciej Kwiatkowski: New York @ San Antonio (15.11.2012). Pierwsza kwarta tego meczu była być może najlepszą kwartą sezonu regularnego. Carmelo Anthony rzucił w 48 minut całe 9 punktów, Rasheed Wallace 10. Dwie z trzech drużyn, które były w znakomitej formie już na samym starcie sezonu… Ci jesienni, wczesnozimowi Knicks z Jasonem Kiddem, Sheedem, bez Amar’e, z ruchem piłki i obroną, byli świetni do oglądania.

Adam Szczepański: Golden State @ San Antonio (G1 II rundy). To była jedna z ciekawszych serii ostatnich playoffs i rozpoczęła się od mocnego uderzenia. Młodzi Warriors nie przestraszyli się swoich utytułowanych rywali i parkietu, na którym nie wygrali za czasów Tima Duncana. Ręka Stephena Curry’ego znowu zrobiła się gorąca i nieco zaskoczeni Spurs musieli gonić gości, co zakończyło się długim pojedynkiem.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJohn Wall jest max-playerem, na razie na papierze
Następny artykułTrochę historii ze sparingu kadry

5 KOMENTARZE

  1. Wiem, że mój kumpel wysłał wam maila z propozycją takiego zestawienia. Skorzystaliście z propozycji czy już wczesniej był plan napisania czegoś takiego?
    Tak czy inaczej bardzo dobry tekst.

    Lubię to: 0