Piłkarski konflikt Nasha i Bryanta

2
fot. ZUMAPRESS.com

Temat na weekend, z dala od parkietów NBA, ligowych korytarzy i nowej pracy Adama Morrisona. Jest koniec lipca, 32 stopnia Celsjusza na termometrach, a czas w NBA płynie o wiele swobodniej. Dlatego znacznie częściej zaglądamy w rubryki, których do tej pory nie odwiedzaliśmy, kątem oka dostrzegamy head-line’y nie mające znaczenia w trakcie tętniących życiem play-offów i odwiedzamy strony, które od dłuższego czasu leżą gdzieś w zakamarkach naszych przeglądarek.

The Big Story jako witryna podlegająca Associated Press, to jedno z wielu świetnych miejsc, które powinniśmy odwiedzać w naszej rutyniarskiej konfiguracji stron wyświetlanych najczęściej i to jeszcze z zachowaniem odpowiedniej kolejności. Tim Reynolds jest sportowym korespondentem AP w Miami i ostatnio miał sporo pracy, relacjonując wszystkie imprezy LeBrona Jamesa. Zerwać ze sztampą pozwolił mu piłkarski turniej z udziałem europejskich tuzów. W jaki sposób? Otóż Steve Nash przetestuje swoje piłkarskie umiejętności na treningu Interu Mediolan, bardziej for fun niż for real.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLeBron James wyprzedził Kobe’go, jest najpopularniejszym graczem NBA
Następny artykułPhoenix Suns póki co niemal bezbłędni w procesie przebudowy

2 KOMENTARZE