Cichy zwycięzca transferu Nets-Celtics

3
fot. AP Photo

Kto jest największym zwycięzcą wymiany pomiędzy Brooklyn Nets i Boston Celtics – Nets, którzy dostali gwiazdy, Celtics z mnóstwem picków, KG i Pierce mogący jeszcze powalczyć o tytuł? A może… Keith Bogans?

Tak, Keith Bogans też. Zdecydowanie można włączyć go do grona zwycięzców tej wymiany. Role player, który nigdy nie odgrywał jakiejś istotnej roli poza występami w pierwszej piątce Chicago Bulls w 2010/11, ale jest już w lidze od 10 lat, dlatego możecie kojarzyć, że przede wszystkim jest on od rzucania trójek i gry w obronie. Teraz Bogans znalazł się w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu i bardzo na tym skorzystał. Jest jednym z pięciu zawodników pozyskanych przez Celtics i niezbędnym elementem, żeby ten transfer mógł zostać sfinalizowany.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMetta World Peace zagra w New York Knicks
Następny artykułRaport: Pistons rozmawiają z Bucks na temat pozyskania Jenningsa

3 KOMENTARZE

  1. Zdjęcie idealnie dopełnia treść tego ciekawego artykułu. Nie znam wcześniejszych dokonań Bogansa, ale może zasłużył podczas całej swojej kariery na te pieniądze, tak jak np. Matt Barnes w Clippersach, który moim zdaniam zarabiał wcześniej zbyt mało.

    0