Lakers użyli amnestii na Metta World Peace, czy teraz przehandlują Pau Gasola?

11
fot. Armando Arorizo / Newspix.pl

Los Angeles Lakers podjęli kolejną decyzję, która nie będzie zbyt cool dla Kobe’go Bryanta. Finanse Lakers stają się teoretycznie czymś bardzo realnym, odkąd zmarł najlepszy właściciel w historii tego sportu, Jerry Buss. My, nie wiemy czy nowi Lakers, zarządzani przez Jima i Jeannie Buss, zwłaszcza w obliczu nowych reguł opodatkowania będą skłonni wydawać na drużynę tyle pieniędzy ile w przeszłości. Z drugiej strony Lakers mają gigantyczne wpływy z umów telewizyjnych, więc nieważne.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKirilenko dołączył do projektu Brooklyn Nets
Następny artykułOrlando Summer League, dzień 5: Freak Show

11 KOMENTARZE

 1. Dla mnie z tego tekstu Simmonsa najważniejszy jest optymizm w stosunku do Celtics, którego mnie osobiście brakowało po ostatnich decyzjach.

  Chętnie przeczytałbym wersję co naprawdę najgorszego mogą zrobić dalej Lakers, czyli zatrudnienie Monty Ellisa na cztery lata, danie 12 za trzy lata Jenningsowi czy handlowanie po allstara w ostatnim roku kontraktu, który zapewniłby już w 100% playoffy 2014 i LA Shmucks na co najmniej jeden-dwa kolejne sezony.

  Lubię to: 0
 2. „I’m retiring and playing hockey” – jaaaasne, mam wrażenie, że Agrest czeka i zarazem modli się aby nikt się po Niego nie zgłosił. Wtedy zgodnie ze swoim pragnieniem mógłby dołączyć do jakiegoś contendera:)

  Lubię to: 0
   • Dlaczego? MWP lubi walczyć, a Miami od razu stawiają go na poziomie walki o najwyższe laury :) Ale MWP nie bywa normalny więc może podjąć każdą decyzje, np gra w Chinach, PLK, oddanie się czytaniu bajek dla dzieci w przedszkolach czy uprawianiu trawnika przez cały rok.

    Lubię to: 0