Hawks i Kings w wyścigu po Montę Ellisa

4
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Chris Paul, Dwight Howard, Andre Iguodala, Josh Smith, David West, Al Jefferson, Paul Millsap, OJ Mayo… większość z tych najatrakcyjniejszych wolnych agentów podjęło już decyzje dotyczące swojej przyszłości i uzgodniło warunki nowych kontraktów. Liczba dostępnych zawodników na rynku z każdym dniem maleje i to ten moment, kiedy jednym z największych dostępnych nazwisk jest… Monta Ellis. Zawodnik zdobywający w karierze średnio bardzo dobre 19.4 punktów, ale wypadający kiepsko w statystykach zaawansowanych. Teraz to na nim skupia się uwaga, to jest jego pięć minut tego offseason.

Według najnowszych doniesień w wyścigu o Ellisa w tym momencie liczą się przede wszystkim dwie drużyny – Atlanta Hawks i Sacramento Kings.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Omer Asik poprosił o wymianę
Następny artykułLakers zainteresowani Odomem, mogą być zainteresowani tym samym co Celtics

4 KOMENTARZE