Dwightmare 2: Los Angeles Lakers mają małe szanse na Howarda, Dallas faworytem?

12
fot. AP

Los Angeles Lakers od czasu sensacyjnej porażki 0-4 z Dirkiem, Peją i Dallas Mavericks w 2011 roku znajdują się najogólniej mówiąc w niemałych tarapatach. Z jednej strony po dwóch burzliwych sezonach pod trzema trenerami, z których żaden nie ma na imię Phil, próbują dosyć dosłownie złożyć w całość skład z zeszłego sezonu, dźwignąć się i  znowu rozpocząć sezon jako kontender. Z drugiej strony myślą już o lipcu 2014 roku, gdy niezastrzeżonymi wolnymi agentami mogą stać się LeBron James i Carmelo Anthony.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł5-na-5: Najlepsi wolni agenci – gdzie powinni trafić
Następny artykułBoston i Brooklyn negocjują wymianę z udziałem KG i Pierce’a

12 KOMENTARZE

  • Najlepsze jest to, że drużyna, która zaliczyła 3 finały z rzędu nie tak dawno w ciągu 3 lat stoczyła się tak nisko i nikt nie traktuję jej już poważnie. Co więcej stało się tak pomimo, że nikt z LAL nie zakończył kariery, drużyna powinna być lepsza, bardziej zgrana, pozyskała mega centra itd. itp.. To jest coś czego jeszcze chyba w NBA nie było.

   Lubię to: 0
 1. heh, kolejny nius – howard wybrał mavericks! brakuje tylko podpisu!
  update – jednak nie, teraz houston ma dh12,
  breaking news – klaun postanowił rozśmieszać publiczność w LA !

  Lubię to: 0
 2. Mam nadzieje ze trafi tam gdzie swoja pensja zapcha budżet i gówno będzie można wokół niego zbudować. Serio mam dość jego pierdolenia o tym ze chce mistrza ze chce maxa i grac z kilkoma all starami. Głupia pało jak chcesz mistrza i grac z all starami to zrezygnuj z kilku mln w kontrakcie.

  Lubię to: 0