Larry Bird? Kenny Smith? Kings szukają nowego GM’a

2
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

Sacramento Kings rozpoczynają właśnie nowy etap w swojej historii. Nie opuścili stolicy Kalifornii, nie przekształcili się w Seattle SuperSonics, ale muszą właściwie od nowa zbudować swój zespół, żeby wygrzebać się z dna, w które wpędziły ich rządy rodzinki Maloof.

Tylko komu powierzyć to trudne i odpowiedzialne zadanie? To jest teraz główne pytanie, na które szuka odpowiedzi nowy właściciel Vivek Ranadive. Prowadzi bardzo intensywne poszukiwania generalnego managera/prezydenta – osoby, która będzie odpowiadać za decyzje kadrowe w drużynie Kings. Wybór właściwej osoby jest kluczowy dla przyszłości klubu. Kings nie chcą mieć przecież kolejnego Geoffa Petrie’go, marionetki w rękach braci Maloof, tylko człowieka, który stworzy silny zespół niczym Sam Presti.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł3-na-3: Po meczu nr 2 Finałów
Następny artykułDanny Green – kadet Popovicha

2 KOMENTARZE