Small Talk – Dwightmare, Sequel

7

Dziś porozmawialiśmy z Kosmą o zbliżającej się drugiej części Dwightmare, o opcjach Los Angeles Lakers, nowej pracy dla George’a Karla, o tym co aktualnie dzieje się w playoffach i też o tym co przed nami nadchodzącej nocy.

DOWNLOAD

Small Talk (15) – Sequel by Maciej Kwiatkowski on Mixcloud

Poprzedni artykułLakers zakończyli sezon 2012/13, rozpoczęli nowy, co teraz?
Następny artykułDraymond Green, cichy bohater Warriors

7 KOMENTARZE

 1. Stawiałbym na to, że Howard zostanie w LAL, ale z drugiej strony Houston byłoby dla niego najlepszym wyborem, ogromny rynek, jeden z najstabilniejszych gospodarczo w całych Stanach, świetny zarząd, idzie do drużyny z niezłymi zawodnikami, drużyny, która ma dwa bardzo dobre, wygodne w handlowaniu kontrakty (Asik i Lin, bo to są świetne kontrakty do handlowania pod każdym względem). Sama osoba Moreya gwarantuje Howardowi strasznie dużo. Człowiek, który podpisuje za śmieszne pieniądze graczy jak Beverley i Parsons, nie boi się odważnych wymian, ma pomysł na drużynę (może jestem za dużym fanem GMa Rockets, ale jak nim nie być?).

  0
 2. zostanie w Jezioranach, ale, chciałbym żeby wybrał Boston, Dallas, lub Houston, bo to by było coś o czym pisali by wszyscy :)
  Taka mała cegiełka od DH dla potrzebujących dziennikarzy/blogerów żyjących z newsów/wierszówki ;)

  0
 3. Houston jest dla Niego idealnym zespołem, młody mocno trójkujący team (Lin, Morissy, Delfino, Parksons), z młodszą wersją KB24 czyli Hardenem, dodatkowo Kevin McHale wie jak prowadzić wysokich.
  Poza tym w perspektywie lat duet Robinson-Howard na papierze wygląda ok. Poza tym za Asika, mogą dostać bardzo dobrą jedynkę.
  W sytuacji podpisania przez Lakers Howarda, na pewno GM LAL będzie handlował Gasola. Mam marzenie, że wyląduje w Bulls, w wymianie za Denga, który LAL się przyda, wtedy obok Howarda i Clarka, byłby ciekawą opcją, nie tylko w obronie. Z kolei Bulsi by amnestionowali Boozera i mogli powalczyć o ideała dla Thibodeau, czyli Andre Iguodale:)

  0
 4. Dwight pewnie zostanie, ale rzeczywiście Houston to miejsce dla niego, młody, fajny team, genialny GM, super trener, rynek też spory.
  LAL ma ostatnią szansę na trejdowanie Pau, bo zaraz jego ostatni rok kontraktu, pytanie tylko, kogo oni mają wziąć w trejdzie. Jeśli zostanie D’Antoni, to pewnie trzeba szukać jakiejś czwórki-trójki z dobrym rzutem za trzy. Jeśli (oby) pozbędą się D’Antoniego, to jednak zatrzymanie Gasola, nawet za wysoką cenę, powinno być priorytetem.

  0