Szósty Gracz zapowiada Playoffy 2013: San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers

11
for. Kevin Sullivan / Newspix.pl

Po pięciu latach San Antonio Spurs i Los Angeles Lakers znów staną na przeciw siebie w serii playoffów. W 2008 roku był to finał konferencji, w tym roku tylko pierwsza runda. W dodatku bez Kobe’go Bryanta i z nie w pełni zdrowymi Tony’m Parkerem, Manu Ginobilim i Steve’m Nashem. Pomimo tego ta seria to wciąż coś co nasze oczy lubią oglądać – czerń i biel Spurs kontra złoto i purpura Lakers.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz zapowiada Playoffy 2013: Brooklyn Nets – Chicago Bulls
Następny artykułSmall Talk: Playoffy 2013 ze zNYKającym i Kosmą

11 KOMENTARZE

  1. A ja postawie tezę, że właśnie bez Bryanta LAL mają większe szanse. Drużyna lepiej współpracuje, Nie ma Hero mode. Dwight i Gasol są lepiej Wykorzystani. Ofensywa nie polega na dogrywaniu piłki do Bryanta i patrzeniu się całym zespołem co on zrobi.

    Lubię to: 0
    • No właśnie brakowało mi tu takiej wypowiedzi. Też odnoszę wrażenie, że bez Kobiego LAL stali się bardziej drużyną. Jasne Bobby pociągnął ich do PO ale Howard i Gasol bez Mamby na boisku to prawdziwe Dwie Wierze :O

      Lubię to: 0