3-na-3: najlepsi rozgrywający, nie tylko z NBA

10
fot. Joma / Newspix.pl

1. Trzech najlepszych rozgrywających w NBA to:

Mateusz Celer: Paul, Parker, Westbrook. CP3 to lider, który mógłby być trenerem swojego zespołu i gra Clippers wyglądałaby wtedy tak samo – on decyduje o wszystkim na parkiecie. Parker jest przedłużeniem myśli Popa – genialnym wykonawcą zagrywek trenera. Russ to szaleniec, niesamowity atleta, który wyłamuje się ze schematów. Każdy w swojej kategorii najlepszy, ale najbliższy ideałowi rozgrywającego jest CP3.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodsumowanie dnia: 131 punktów Melo
Następny artykułHetman: Droga kończy się w Atlancie

10 KOMENTARZE

  1. Chciałbym zobaczyć kiedyś teodosica w NBA. Choć obawiam się ze to mało prawdopodobne bo żaden zespół w NBA nie zaoferuje mu takiej pensji jaka otrzymuje w Europie… Marcelinho huertas tez by się moim zdaniem za oceanem odnalazł.

    Lubię to: 0
  2. 1. Paul, Rondo, Rose (no come on, nikt o nim nie wspomniał?)
    2. Steph Curry, Greivis Vasquez
    3. Rozumiem, że chodzi tu o kogoś albo niedocenianego (Ty Lawson?) albo kogoś z wielkim potencjałem, a wcale się o nim nie mówi. Kimś takim może w sumie być Kendall Marshall, tylko cholera jasna, czemu gra tak mało?

    Lubię to: 0