Flesz: Westbrook zdominował Lakers, 2 (dwie) straty Oklahomy

2
fot. AP

Słownie: dwie. Oklahoma City Thunder wyrównali rekord NBA popełniając 2 straty – team z Russellem Westbrookiem na pozycji rozgrywającego. Grali przeciwko Los Angeles Lakers, którzy wymuszają je tylko w 13.4% posiadań (gorsi są tylko młodzi Magic), ale to mimo wszystko unosić będzie brew za kilkadziesiąt lat przy odkurzaniu starych ksiąg rekordów (czy internetowych starych ksiąg rekordów), bo jest niemożliwym zagrać w NBA mecz na jedną stratę.

Przed sezonem zastanawialiśmy się jak zmiany dokonane przez Lakers wpłyną na ich matchup z Westbrookiem i Thunder w transition. Takie zespoły jak Oklahoma City, jak Denver Nuggets, drużyny bijące Lakers na głowę atletyzmem wyglądają na teamy będące poza zasięgiem w potencjalnej serii playoffs, i to nawet wtedy gdy tempo przeważnie spada o półtora,dwa posiadania.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPlaybook: Aldridge w low-post
Następny artykułDavid Kahn może odejść, kto zastąpi go w roli najgorszego GM’a?

2 KOMENTARZE

  1. Po przykładzie Bradleya widać, że w NBA jest wielu zawodników którzy mogliby zaistnieć, ale często są zablokowani przez lepszych od siebie w drużynie, a na transfer do innego klubu i wystepowanie w innej roli raczej nie mają co liczyć bo żaden klub nie zaryzykuje wystawiania zadaniowca, w pierwszej piatce czy jako szostego gracza

    Lubię to: 0
  2. piękne video z Bradleyem – Curry nigdy w życiu nie rzuciłby tylu punktów Bostonowi co w meczu z Knicks… on kompletnie zamknałby Curryego gdyby sędziowie nie starali sie pomóc gwiazdce – ale cóż takie jest NBA – star whistles..

    Lubię to: 0