Podsumowanie dnia: gorący Parsons, wygrana Pacers i głowa Bynuma

1
fot. George Bridges / Newspix.pl

Pojedynek na szczycie Wschodu dla Heat, na szczycie Zachodu dla Thunder. O tych meczach i o wygranej Lakers we FLESZu. Poza tym, mieliśmy strzelecki popis Chandlera Parsonsa w derbach Texasu, już trzecie w tym sezonie zwycięstwo Pacers z Bulls i blowout w wykonaniu Spurs bez Parkera. Sixers znowu przegrali, tym razem dopiero na finiszu w Waszyngtonie. Andrew Bynuma już raczej nie zobaczymy w grze, szykuje się do operacji, ale ryzyko z nim związane to nie tylko kolana, również jego psychika.

WASHINGTON 90, PHILADELPHIA 87

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Knicks przegrali z Heat na własne życzenie, szachy Del Negro i Brooksa, Mamba i zła egzekucja Hawks ratują Lakers
Następny artykułAkademicki zrzut (15): Ryan Kelly X-FACTOREM informatyków… (+ sporo WIDEO)

1 KOMENTARZ

  1. Wiem, że się powtarzam, ale po prostu Parsons to No.1 w lidze w relacji zarobki – wyniki/osiągnięcia (przynajmniej jak chodzi o tych z dolnej części zarobkowej …. Lebron wciąż warty jest pewnie i 100 baniek :-) ) Gość za sporo poniżej 1kk usd robi grę. Rewelacja!

    Lubię to: 0