Flesz: Knicks przegrali z Heat na własne życzenie, szachy Del Negro i Brooksa, Mamba i zła egzekucja Hawks ratują Lakers

1

* Czasami wpadają, a czasem nie… Nadejdzie jeszcze dzień w playoffach, w którym J.R. Smith zrobi się nagle gorący na dystansie i New York Knicks wygrają przełomowy mecz na wyjeździe. Czy będzie to w tych playoffach, czy w kolejnych, czy w ogóle kiedyś nastąpi. Nie wiadomo, choć raczej się zdarzy. W niedzielę Smith nie trafił 8 z 10 trójek w samej drugiej połowie, LeBron James trafił dwie duże na starcie czwartej kwarty, Mike Woodson i Carmelo Anthony popełnili małe błędy, i Miami Heat wygrali drugą połowę +20, cały mecz w Nowym Jorku 99:93.

Poprzedni artykułDniówka: Kontuzja Parkera otwiera drogę nie tylko przed Oklahomą i Clippers
Następny artykułPodsumowanie dnia: gorący Parsons, wygrana Pacers i głowa Bynuma