Najświeższe plotki transferowe: Howard, Boston, Bynum, Gordon

3
fot. Josh Thompson / Newspix.pl

 To może nie być do końca na miejscu z naszej strony (lub – o ironio – być na miejscu właśnie), ale zanim poranny wpis Chrisa Broussarda zamieszczony w Insiderze ESPN rozpropaguje HoopsHype i inne temu podobne portale, zobaczmy co piszczy w słuchawkach generalnych menedżerów, którzy zbierają sie w ten weekend w Houston, aby rozmawiać i w korytarzach mijać broussardów, bergerów i wojów, zalotnie się do nich uśmiechając i skinięciem głowy umawiając się z nimi za rogiem.

Broussard tuż po szóstej naszego czasu postanowił “opróżnić swój notes”. Zróbmy więc mały przegląd tego o czym donosi pokrzykująca głowa ESPN’u, ale też bardzo dobrze poinformowany ktoś.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBen Gordon dokucza swojemu trenerowi
Następny artykułJohn Wall nie jest franchise playerem?

3 KOMENTARZE

  1. “Btw – nowa reklamówka NBA League Pass z chłopakiem wybierającym Atlantę i Minnesotę jako teamy, które chce najbardziej oglądać, jest naj-lep-sza.”
    Haha – też nie mogłem ogarnąć dlaczego zdecydowali się akurat na te zespoły. To już bardziej prawdopodobny byłby chyba wybór Bobcats – bo 1- potrafią sprawiać niespodziankę z najlepszymi ekipami, 2- maja najtańsze bilety w lidze, obok Pistons :D

    0