Dniówka: Martin jest lepszy niż Harden dla smallballu OKC

4
fot. Pedro Portal / Newspix.pl

Statystyki efektywności ofensywnej MySynergySports.com z zeszłego sezonu Jamesa Hardena są obecnie niedostępne dla osób niezarejestrowanych na stronie. Ale spokojnie, wystarczy wycieczka do Krosna i tam wśród eksponatów Muzeum Rzemiosła wiszą na ścianie obok innych narzędzi i akcesoriów fryzjerskich. Efektywność Hardena w grze głównie przeciwko rezerwowym sprawiała w zeszłym sezonie, że Manu Ginobili – kiedy już grał – wyglądał przy nim jak ‘gorsza wersja Hardena’:

“Wspomnę tylko o 6 miejscu w izolacjach (45% z gry, 1.04 PPP), 3 miejscu jako kozłujący w pick/rollu (52% z gry, 1.05 PPP) i 1. miejscach w sytuacjach off-screen i po rzucie z “hand-off”, czyli tzw koszyczka.”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFajną książkę wczoraj (prze)czytałem… (vol.2): STAT
Następny artykuł5-na-3: LJ vs MJ

4 KOMENTARZE

  1. Dniówka całkowicie poświęcona Miami-OKC, a derby LA pominięte? I bardzo dobrze! Dzisiaj Miami powtórka z finałów, Lebron kontynuuje run 30+ 60%+, Dwyane pokaże Thabo że nie jest takim dobrym obrońcą, a Westbrook skupi się na czarnuchach na cracku zamiast trafianiu do kosza. Krzyś Bosh nie da zbyt wielu okazji do bloku dla Ibaki trafiając z półdystansu. Byleby tylko trójkowi snajperzy przygotowali celownik na dzisiaj (Ray, Shane, a może Mike i Reshard?)
    Ostatnio Birdman, Anthony, Lewis i Haslem zebrali wspólnie jedną piłkę z tablic. To musi ulec poprawie, chociaż z drugiej strony jeśli skuteczność będzie wysoka to co tu zbierać?

    Wynik? Miami +13

    0