Draft Ranking (5): Wydanie wideo

8
fot. The Associated Press

Nieco spóźniony z rankingiem, ale jedyny dostawca Internetu na osiedlu miał problemy. Swoją drogą, ile płacicie za net miesięcznie? U nas goście liczą sobie 86 zł brutto za 4 mb. Kwota jest wręcz niepoważna, ale co zrobić, skoro firma ma monopol na prawie 2,5 tysiąca mieszkańców… I nikt inny nie zamierza w najbliższym czasie zrobić konkurencji. To chore!

Wracając do rankingu, pogrzebałem trochę w sieci i chciałem Wam pokazać skróty graczy, żebyście chociaż w małym stopniu zobaczyli poszczególny potencjał. Do draftu NBA jeszcze daleko, ale owe wydanie wideo może przybliży komuś z Was konkretnego zawodnika.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Wieczór fanów
Następny artykułPodsumowanie dnia: Carlos wrócił do Utah

8 KOMENTARZE

 1. @Sebastian – obrona Noela jest na aż takim poziomie, że jest nr 1? Myślę o Pick and Rollach, obronach w post, wszechstronności, bo tu nawet komentatorzy mówią, że w ataku jest prawie nic, dlatego się zastanawiam czy gość stricte defensywny może być nr 1.

  0
    • Problem z Noelem jest taki, że na dzień dzisiejszy nie nadaje się do NBA jako czwórka. Nie ma rzutu, przyzwoitego kozła jak chociażby Anthony Davis. Z Cousinsem mogłoby wypalić, obaj są od coacha Cala. Może nawet rotacyjnie, bo Cousins momentami grywał epizody w meczach na czwórce. Oprócz tego Orlando? Washington?

     0