Jak powrót Bynuma wpłynie na Sixers

0
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Podczas gdy w Bostonie nie wszyscy jeszcze otrząsnęli się po informacji o końcu sezonu Rajona Rondo i dopiero zaczynają zastanawiać się co teraz czeka ich drużynę, w niedalekiej Filadelfii jest coraz więcej optymizmu. Sixers są na 9. miejscu w tabeli Wschodu mając 2.5 meczu straty do Celtics i w obecnej sytuacji ich szanse na playoffs znacząco wzrosły. Tym bardziej, że oni są w odwrotnej sytuacji do ekipy z Bostonu. Ich najlepszy zawodnik dotychczas leczył kontuzję kolana i wkrótce ma wzmocnić drużynę.

Sixers bardzo długo czekają aż Andrew Bynum wyjdzie w końcu na parkiet, a to ma być moment, kiedy zacznie się dla nich nowy, znacznie lepszy sezon. Według najnowszych doniesień lokalnego dziennika Delaware County Daily Times, rehabilitacja przebiega zgodnie z planem, wreszcie nie ma żadnych opóźnień i nowy center Sixers ma nadzieję zadebiutować jeszcze przed All-Star Weekend. Na pewno jeszcze co najmniej dwa tygodnie będzie się do tego przygotowywał, ale biorąc pod uwagę jak jego powrót się opóźniał, teraz jest już naprawdę blisko.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodsumowanie dnia: dół tabeli pokonał najlepszych
Następny artykuł3-na-3: Koniec sezonu Rondo, koniec sezonu Celtics?