Gracze Celtics nie wiedzieli o kontuzji Rondo. Wygrali z Miami

11
fot. NBA League Pass

Dzisiaj najgłośniejszą historią wieczoru okazała się kontuzja Rajona Rondo. Najgłośniejszą i zarazem kolejną z tych tragicznych, kiedy dowiadujemy się o kontuzji znaczącej gwiazdy ligi. Rondo zerwał prawe ACL w piątkowym meczu z Hawks, po którym lekarze podejrzewali tylko skręcenie.

Jeszcze dzisiaj rozgrywający Celtics przygotowywał się do meczu z Heat, jednak ból tylko narastał i sztab zdecydował się na wizytę w szpitalu, gdzie Rondo został poddany badaniu MRI.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRondo nie zagra do końca sezonu
Następny artykułFlesz: Anty Bobby, czyli Kobe Johnson

11 KOMENTARZE

  • Wiedzieli o skręceniu oraz o tym, że Rondo jedzie na MRI. Camerato twierdzi, że ktoś coś słyszał podczas jednej z przerw, ale poszło w niepamięć. Nie podała nazwiska gracza, któremu coś obiło się o uszy. Mimo wszystko cała opcja to kiepski news. Kontuzje kolan są straszne via Rose, Shumpert.

   0
 1. no to im się popieprzyło wszystko. Pewnie Celtics będą jeszcze próbować ratować sezon i włączyć się do walki o Playoffy, ale moim zdaniem to dla nich sygnał, że należałoby zacząć w końcu przebudowę zespołu wokół młodszych graczy. Szkoda marnować ostatnią prostą kariery KG, ale patrząc realistycznie to bez porządnej przebudowy pogrążą się w przeciętności, widać to było w tym sezonie, do tego teraz kontuzja Rondo, bez którego w obecnym składzie nie mają co liczyć na sukcesy

  0
 2. DOSKONAŁA decyzja sztabu trenerskiego. Nie powiedzieli im o kontuzji Rondo, po to by ci po ewentualnym zwycięstwie mogli wierzyć, że są w stanie coś zdziałać i bez niego. Powinni na tym budować chemię teraz po każdym kolejnym zwycięstwie. Trade’y Pierce’a w tej sytuacji będzie wielką głupotą.

  0