Celtics zainteresowani Redickiem

2
fot. Josh Thompson / newspix.pl

J.J. Redick może nie być w moim czy Twoim Top100, ale to fantastyczny, zawsze ciężko pracujący, zawsze aktywny gracz. I wiemy o tam od lat. Przez kilka sezonów obserwowaliśmy to jak rywalizował z Marcinem Gortatem o miano MIP wśród rezerwowych Orlando Magic. Przychodził do NBA jako typowy strzelec, rzucany po zasłonach, gwiazda Duke, ale z czasem rozwinął swoją grę w koźle i nauczył się znajdować partnerów.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLeBron rzucił się na fana, z uśmiechem na ustach
Następny artykułPodsumowanie dnia: Kobe podawał, Lakers wygrali, święto w LA

2 KOMENTARZE

  1. Samo przesunięcie Redicka do s5 oznacza chyba podbijanie jego wartości. Chyba JJ nie zakończy kariery w Magic… Trade będzie chyba dobrym rozwiązaniem patrząc w przyszłość OM, ale ciężko będzie się pogodzić z jego odejściem.

    Lubię to: 0
  2. Sam Redick nie da Celtics tego co potrzebują czyt. dobrego obrońcę na C. Poza tym co oni mogą zaoferować Orlando? Bo przecież chyba nie trejd powrotny Bassa lub Lee ;) Terry jest zupełnie niepotrzebny w Magic, a Green powinien być raczej przemieniony na wysokiego defensora. Ciężko widzę szanse C’s ale liczę, że Ainge w końcu coś wykombinuje dobrego.

    Lubię to: 0