Dniówka: Dziś startujemy wcześnie

2
fot. Nuccio Dinuzzo / Newspix.pl

Dzisiaj rozpoczynamy 12-ty pełny tydzień sezonu 2012/13, ten czas leci. Dzień Martina Lutera Kinga, czyli już od 19-tej. Z kolei we wtorek pojedynek na szczycie ligi: OKC Thunder goszczą w Los Angeles. Dziś trzy bardzo interesujące spotkania, w czwartek Knicks w nagle dołującym Bostonie, a w niedzielę zaczynamy serię double-headerów ABC od wizyty Heat w TD Garden i Thunder w Lakers.

Rzućmy okiem na to co dzisiaj i czego można się złapać wieczorem. Canal Plus Sport pokazuje maraton trzech spotkań, Pan Wojtek jest w fantastycznej kondycji:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRoyce chce być „kontuzjowany”
Następny artykułFlesz: Lakers przegrali, znowu

2 KOMENTARZE

  1. Jak Lakers dzisiaj wtopi, a Portland cos urwie z Wizards, to bedzie juz -4 do osmego seedu. W dodatku Dallas zaczyna wygrywac i mozliwie sie jeszcze dozbroi…ciemnosc widze Panie, ciemnosc.

    Lubię to: 0