Hetman: Wspomnień czar…

1
fot. The Associated Press

Kolejny rok za nami. Oby w 2013 wszystkim żyło się lepiej. Oby wszystko było lepsze, głównie z koszykówką na czele. Ja rozliczam się nie tylko z roku kalendarzowego. Za mną przede wszystkim kolejny sezon NCAA, który skończył się dość dawno, bo w kwietniu. Jednak patrząc na obecne rozgrywki od czasu do czasu przypominam sobie najfajniejsze momenty, które długo zostaną w mojej pamięci.

Było tego o wiele więcej, ale dziesięć z nich chciałbym Wam przedstawić w przyjemny sposób. Niektórzy z Was być może widzieli, gdzieś czytali, słyszeli. Co najważniejsze, to taka moja prywatna lista, bez konkretnej kolejności lub ich wartościowania, bo każde z tych wydarzeń ma już swoje miejsce w wielkiej historii świetnego sezonu 2011/12. Zapraszam do przeglądu Dziesięciu Najlepszych Momentów Sezonu NCAA 2011/12 Ambasadora Citrona. Czy śmiga w sieci dłuższy tytuł? Będzie sporo „wideło”…

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułStephen Jackson skręcił kostkę o kelnerkę (WIDEO)
Następny artykułGreg Smith nauczył się jednej bardzo ważnej rzeczy (WIDEO)

1 KOMENTARZ