Flesz: Warriors Whiteout

2

Jeżeli macie dzisiaj jakiekolwiek problemy z łącznością i dobudzeniem się, zamiast pić kawę i chować głowę w rękach przy biurku czy gdziekolwiek, po prostu włączcie z ukrycia pierwszą połowę Golden State Warriors z Los Angeles Clippers – spooookoooojnie najlepsza publiczność w tym sezonie. Frenzy.

* Kevin Durant został po raz pierwszy w karierze wyrzucony z boiska. Oklahoma City Thunder przegrali z Brooklyn Nets 93:110, Joe Johnson wypuścił się na 33 punkty z 19 rzutów. Będziemy mieć o tym więcej dzisiaj.

* Atmosfera jak na meczu playoff: publiczność w Oakland (w tym Kenny Smith) w białych koszulkach z napisem “Warriors Whiteout”, Warriors eliminujący Clippers w pomalowanym i fantastycznie rzucający do przerwy Stephen Curry (25 z 31 pkt). Do tego Chris Paul i na resztkach sił prawie-comeback Clippers ze znakomitą obroną przez sześć minut trzeciej kwarty. Ostatecznie, publiczność zrobiła w tym meczu z +10  i… popełniła z 10 strat Warriors do przerwy. ZA DUŻO HYPE’U. Curry trafił 6 z 8 trójek, rzucił 31 punktów i miał 8 asyst, David Lee miał 24 punkty, 13 zbiórek i 7 asyst – obaj ograli swoich all-starowych rywali na swoich pozycjach. Must-see game nawet przy 115:94 dla Warriors przeciwko Clippers w b-2-b.