Power Ranking (7): kto zatrzyma Thunder i Clippers?

5
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Thunder i Clippers jeszcze w grudniu nie przegrali. Rozpędzeni, kontynuują swoje serie zwycięstw i są obecnie dwoma najgorętszymi zespołami w lidze. Spurs, którzy utrzymywali się na jedynce przez dwa tygodnie, teraz złapali lekką zadyszkę i zostali zepchnięci na trzecią pozycję. Nadal w czołówce dominuje Zachód i w pierwszej dziesiątce mamy tylko 3 drużyny z przeciwnej konferencji.

1. (2) OKLAHOMA CITY THUNDER (20-4) – wygrali już 11 kolejnych meczów. Imponująca seria i kilka ważnych zwycięstw, jak to wczorajsze ze Spurs. Nie można jednak pominąć faktu, że w tym czasie 8 meczów rozegrali w Oklahomie. Teraz będą mieli okazję sprawdzić się w kilku trudnych wyjazdach – Atlanta, dzień później Minnesota i Miami w Święta. Punkty, asysty, przechwyty i bloki – Thunder jako jedyni mają swojego gracza w top5 każdej z tych kategorii.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLinsanity trwa nadal
Następny artykuł5-na-5: Polska wersja

5 KOMENTARZE

  1. Sorry, ale obecnie lejki nie były by w stanie pokonać orlando, minnesoty, indiany, bostonu czy bulls. Lejki wygrały ostatnie dwa mecze, ale z Wizards i 76 (bez holiday’a) a nie z Denver, Brooklynem, NYK czy Memphis. Za wysoko.

    Lubię to: 0