Westbrook zamyka sezon Hibberta w jednej akcji (WIDEO)

3
fot. newspix.pl

Russell Westbrook nie oddaje rzutów, tylko ciska kule ognia. Russell Westbrook nie biega do kontry – to kosz się przysuwa. Russell Westbrook nie robi dunków – urywa obręcz. Russell Westbrook nie blokuje rzutów – urywa ręce.

Jalen Rose wskazał swoją piątkę graczy, których wziąłby ze sobą jako obstawę do ciemnej alejki. Ja bym wziął jeszcze Westbrooka, najwyżej pobiegłby po pomoc. Można nie znosić jego IQ, ale trzeba  napawać się jego barbarzyńskim atletyzmem i cieszyć się, naprawdę cieszyć się, że nikt jeszcze nie pokazał mu takiej formy aktywności jak parkour. Póki co, gra w kosza. See no evil, hear no evil:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPaul zamroził Spokane. 9 punktów „Big Karna”
Następny artykułPodsumowanie dnia: w LA cieszą się tylko Clippers

3 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie ewidentny faul, w ogóle w piłkę nie trafił tylko w łapę. Co nie zmienia fakt, że Hibbert wygląda fatalnie w ataku w tym sezonie. Te 44% jeszcze pół biedy, ale miał już mecze poniżej 30%! Szczerze mówiąc myślałem, że pod nieobecność Grangera to on będzie miał breakthrough sezon.

    0