Kings negocjują przenosiny do Virginia Beach

13
fot. The Associated Press

Bracia Gavin i Joe Maloof tracą pieniądze w Sacramento i już w czerwcu 2013 roku mogą przenieść drużynę do Virginia Beach. Kanał telewizyjny ABC News 10 potwierdził w czwartek plotki, o których już słyszeliśmy:

– George Maloof (trzeci z braci) spotkał się z politykami miasta i stanu Virginia. Sporządzane są projekty, aby prawdopodobnie przenieść tam drużynę NBA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNuggets nie skorzystali z pomocnej dłoni sędziów
Następny artykułRookie Ranking (4)

13 KOMENTARZE

 1. Przekręt jak przekręt masz interes który przynosi straty i znajdujesz kupca który chce go kupić za dobra cenę. Normalny biznes, a to kim jest ten kupiec już ich nie interesuje, bo i dlaczego miałoby.
  Szkoda generalnie, bo Sacto miało kilka naprawdę fajnych (i pamiętnych) zespołów.

  0
 2. tak trochę na marginesie, zastanawiam się jak w razie takiej przeprowadzki nad Atlantyk zostaną podzielone dywizje. Bo przecież jeśli Kings wylądują w Virginii to nie będą już należeć do Konferencji Zachodniej ani tym bardziej dywizji Pacyfiku. Ciekawe do jakiej dywizji zostali by dołączeni i za kogo?

  0
 3. Virginia Beach mały rynek? Same miasto ok, ale aglomeracja razem z Norfolk to prawie 2 mln ludzi. Jest to też jeden z głównych portów USA.Bogaty region. A to że nie mają żadnej drużyny działa na ich korzyść.

  Inna sprawa to rzeczywiście, kto miałby grać na zachodzie? Najbliżej jest Milwaukee. Ale może warto zmienić nazwy konferencji z zachodniej i wschodniej, bo Minnesota, Luizjana czy Oklahoma a nawet Houston to bardzo naciągany zachód, a co dopiero np. takiego Milwaukee.

  0
  • Rzeczywiscie rynek z okolicznymi miastami wokoło (Virginia Beach,Norfolk,Suffolk,Cheasapeke,Hampton,Porthsmouth) to ciekawe miejsce z ogromnym deficytem jeśli chodzi o zawodowy sport a niedaleko jeszcze spore miasto Richmond po przestudiowaniu mapy to wcale nie wydaje się głupi pomysł. Oklahoma też nie jest wielkim ośrodkiem. Ale w głowę zachodzę zawsze jak idzie sprawa przenosin zespołu do innego miasta jak to się stało że Las Vegas jeszcze nie maja usiebie żadnej drużyny. Czy liga Letnia tak ich zadowala;P

   0
  • przede wszystkim mądry staff i własciciele zawodnicy przychodza i odchdozą zawsze można ich wymienić jak nie masz kogoś z głową na karku to nic nie zrobisz. Przykłady Minnesoty i OKC ( i ostatni rok Supersonics). Pierwszy srednio zorientowany GM i masa błędów vs. GM z wizją który w ciagu 3-4 lat zrobił drużynę na miarę NBA FINALS.

   Nie wystarczy mieć pieniądze, trzeba też umieć je rozsadnie zainwestować i przede wszystkim wiedzieć komu możesz je powierzyć a w Sacramento już 10 lat biją głową w mur i za bardzo nie wiedzą dlaczego maja guza na czole.

   0
 4. Aha. Virginia Beach, bo tylko oni chcą pokryć to przedsięwzięcie w całości. I nie ważne, że miasto jest małe (porównując do innych, które się przewijają) i mniejsze niż SacTown. Nie pojmuję. Jeżeli już mamy zabierać koszykówkę z Sacramento, przywróćmy ją Seattle. Tam jest przynajmniej pewność, że ludzie przyjdą.

  0