Rambis: Jackson był gotów przejąć Lakers

2
fot. The Associated Press

Obudź mnie w sobotę i powiedz mi, że Los Angeles Lakers wybiorą Mike’a D’Antoniego zamiast Phila Jacksona, a pomyślę – Jim Buss.

Z obozu Lakers poszedł jednak spin, że za decyzją stali też Mitch Kupchak i Jerry, i była ona jednogłośna. Jest mi trudno w to uwierzyć w obliczu tego, że po sobotniej rozmowie z Jacksonem, w niedzielę już wszyscy szykowali się na powrót Phila.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBynum poza grą, Sixers szacują ryzyko
Następny artykułSpurs byli clutch w Staples Center

2 KOMENTARZE

  1. nikt tego nie rozumie. Ani my, ani D’Atoni, który był nie mniej zaskoczony niż Jacskon. Maciek, jakie spojrzenie w przyszłość? Przecież z tym składem pograją góra ten i następny sezon i potem trzeba rozpoczynać budowę na nowo. A nie ma żadnego nowego rozgrywającego, który mółgby wejść w buty Nasha. Ja się będę upierał, że to zła decyzja i wcale mnie nie zdziwi jak Mike pójdzie w ślady drugiego Mike’a i już w następnym sezonie zobaczymy Jaxa. I dostanie co będzie chciał. A na razie niech się wozi tym swoim motorem, czy też motorówką jak widać na zdjęciu (btw takim to dooobrze;))

    Lubię to: 0