Bez Grangera jak bez (rzucającej) ręki

5
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Podczas preseason Danny Granger doznał kontuzji lewego kolana i po dwóch meczach został wyeliminowany z gry. Było wiadomo, że jest to coś poważniejszego, ale aż do dzisiaj nie było wiadomo jak długo potrwa jego absencja. Teraz już wszystko jest jasne. Pacers poinformowali, że ich najlepszy strzelec opuści jeszcze co najmniej 3 miesiące. To dla nich fatalna informacja. Przez całą pierwszą połowę sezonu będą musieli sobie poradzić bez niego, a do tego nie są przyzwyczajeni. Przez 7 lat swojej dotychczasowej kariery Granger opuścił tylko 48 meczów, teraz może opuścić więcej w jednym sezonie. Pod jego nieobecność Pacers zanotowali bilans 22-26. W tym sezonie są 2-2.

Spójrzmy jak brak Grangera wygląda z punktu widzenia statystyk.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: dwie blondynki i ryba
Następny artykułJordan i Clippers zdali kartkówkę z San Antonio

5 KOMENTARZE

  1. Ja tam w Westa jakoś nie wierze. Zreszta punktowo dobry miał w zasadzie tylko pierwszy mecz (25pkt i 62% z gry) reszta już przeciętna. Jak dla mnie kluczem będzie Hibbert. W PO już miał przebłyski, że potrafi być liderem.

    Lubię to: 0