W tym momencie “on fire” w NBA? James Harden, 45 punktów

6
fot. AP Photo/John Bazemore

ATLANTA 102, HOUSTON 109

“We’re thankful that he showed up.”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułClippers przejęli Los Angeles
Następny artykułNeed for Sheed?

6 KOMENTARZE

 1. Naprawdę fajnie się ogląda Houston w tym sezonie. Wreszcie mają gwiazdę na którą tak polowali, i która może przyciągnąć kolejną po tym sezonie. Skład jest młody, ale wydaję się zbilansowany. A obecność Brodacza zmniejsza presje z pozostałych graczy. Jedynym transferem z prawie najgorszej ekipy zachodu stali się klubem, z którym trzeba się liczyć.

  0
 2. WAŻNE INFO (dla osób, które zarejestrowały się w League Pass “na próbę”, podając nr karty kredytowej, a które są może tego nieświadome):

  If you do not cancel your subscription prior to the conclusion of the Free Trial period (ending November 7, 2012 at 11:59 PM ET), the payment method you provided will be billed on November 8, 2012 for the NBA League Pass subscription ($139.99) you selected when you signed up for the Free Trial. You may cancel at any time via My Account.

  GO BEARD! :)

  0
 3. Pisałem, że go trochę przepłacili i nadal uważam, że taką kasę powinni dostawać sami liderzy, którzy już udowodnili swoją klasę, ale to co gra teraz … to poziom MVP. Ciekaw jestem jak długo będzie trwał ten miesiąc miodowy i czy Harden jest w stanie grać na poziomie pod 30 ppg cały sezon …

  0
 4. Mecz może nie taki cudowny jakby sie mogło wydawać, choć jako wielkiego fana Rakiet cieszy po prostu kolejna wygrana :-)

  Na pewno na plus (to chyba mało powiedziane) – Harden. Ja miałem wrażenie, że to taki genialny punkt oparcia …. nie idzie, nie wiadomo komu podać – jest Harden.

  Ogromny plus również dla Asika – ten gość i kilku innych dzięki walce na tablicach robili przez długi czas wynik. Sorry, ale chybione (nie pamiętam dokładnie), ale chyba 13 czy nawet 15 pierwszych prób za 3 Houston to masakra! z drugiej stony to człowiek który w pewnym momencie nie trafił bodajże 3 rzutów spod kosza z rzędu …. oj chłopie.

  PS. Nie wiem jak długo Harden będzie grał tak jak gra, ale on nie musi robić po 30-40 punktów. Niech będzie po prostu tym gościem do którego muszą iść piłki w krytycznych momentach – jak na razie jest fenomenalny w “wiezieniu” tej drużyny.

  GO ROCKETS!

  0