Mavs nie wytrzymali z Westem

2
fot. Ron Jenkins / Newspix.pl

Delonte West znalazł się na kolejnym rozdrożu swojej kariery. Po udanym poprzednim sezonie w Dallas wydawało się, że znalazł dla siebie odpowiednie miejsce, ale jak to w przypadku Westa bywa, stabilizacja nie mogła trwać długo. Szkoda. W wakacje podpisał z Mavs nowy roczny kontrakt, jednak nie rozpocznie rozgrywek w ich barwach, wczoraj został zwolniony.

Ponownie jego problemy pozaboiskowe biorą górę i sprawiają, że kolejna drużyna woli się go pozbyć, mimo że jeszcze w poprzednim sezonie odgrywał u nich ważną rolę i ponad połowę spotkań rozpoczynał w pierwszej piątce. Jak wiadomo West cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe (powszechnie nazywane chorobą maniakalno-depresyjną), co powoduje u niego wahania nastroju, depresje i to ma duży wpływ na jego zachowanie. Stara się walczyć z tą chorobą, ale jak możemy się przekonać, nie jest to łatwe.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAmar’e poza grą na 6-8 tygodni
Następny artykułGórny: Klątwa numeru dwa. Powrót Eddy’ego Curry’ego

2 KOMENTARZE