Wake-Up: Sobotni Slow-Doncing, PJ Superstar, Boston to ma

15

Próbowaliśmy 1.25x przyspieszyć Lukę Doncicia we wczorajszej Eurowizji, a w timeoutach przełączać na youtube Jugoplastiki 1989 z Tonim Kukocem vs. Denver. Niewiele z tego wszystkiego wyszło, bo okazało się, że grupę oglądającą to tutaj na kanapie bardziej ciekawiło tekno podczas przerw i konkursy, Patrick Mahomes z żoną, czy blond sexbomba, która po pierwszej połowie malowała z pamięci portret P.J’a Washingtona.

“Docić to ten co go Juć wybrał?”

Tak, dokładnie ten, ten sam. Tylko wolniejszy.

W czwartej kwarcie spali już wszyscy, gdy Dereck Lively wkręcił się w całą tę atmosferę i uciekał przed hakowaniem po całej połowie boiska. Ale można to raczej wybaczyć nam po oglądaniu wcześniej szybkości hokeja i goli wielkiego Maciasia. Dribble-dribble Luka po hokeju? W tej poobijanej wersji? Jak kebab i spać na chatę.

Za nami dwa ostatnie trzecie mecze półfinałów konferencji, czyli jesteśmy w samym sercu rozgrywek, gdzieś w połowie wszystkich meczów, które już za nami, a które nas jeszcze czekają. Dallas w tym pieszczoszku dowiozło zwycięstwo i prowadzi 2-1 z Oklahomą, Boston dał pograć Cleveland tylko pierwszą kwartę i jest 2-1 dla Celtics.

Do gier:

#1 Thunder @ #5 MAVERICKS 101:105 (1-2) Shai 31/10/6 – Doncić 22/15/5
#1 CELTICS @ #4 Cavaliers 106:93 (2-1) Tatum 33, Brown 28 – Mitchell 33

1) Próbowałem więc zwrócić uwagę oglądających na historię PJ’a Washingtona, w pewnym momencie drugiej kwarty stając na stole i podkreślając z wysokiego konia, że taki poziom niestety mamy, że do lutego czwarty gracz Charlotte Hornets jest dziś najlepszy na boisku w meczu drugiej rundy playoffów.

“Wszystko”

Zapytany o to co go boli, Luka dodał:

Poprzedni artykułWarriors nie będą handlować Jonathanem Kumingą
Następny artykułLoteria już dziś wieczorem, ale do wygrania tylko jedynka słabego draftu