Wake-Up: Knicks prowadzą 2-0 z “F*ck You Reggie”, ale tracą OG

17

Josh Hart obejrzał cały YouTube Knicks lat 90-tych. Tu podchodzi do Reggie’ego Millera, żeby powiedzieć mu “Myślę, że kibice skandują ‘Fuck You'”.

Już tylko dwa zwycięstwa dzielą New York Knicks od pierwszych od 24 lat finałów konferencji. Ale chyba kiedy się w nich znajdą nie będzie grał już nikt, tylko Alec Burks i Alec Burks. Póki co, Alec grał tylko 44 sekundy ostatniej nocy, ale po kontuzji Mitchella Robinsona w meczu nr 1, Knicks najpierw w pierwszej połowie stracili Jalena Brunsona, a w drugiej OG Anunoby’ego.

Z tym, że Jalen wrócił.

Do gier!

1) Jalen Brunson rzucił w drugiej połowie 24 ze swoich 29 punktów i na 42 sek. przed końcem zamroził jeden na jeden kolejne mityczne zwycięstwo, w serii mitycznych zwycięstw Da Knicks. W meczu, który był historią dwóch połów, Knicks serią 21-5 wrócili z dwunastu punktów straty na starcie drugiej, żeby kontrolować wydarzenia w czwartej kwarcie i wygrać 130:121 z Indianą Pacers.

Nieustające, nieprzerwane i zachłanne – wejdź w pole trzech sekund, rzuć tylko piłkę na obręcz i jest nasze. Albo dołem, kozłem. Josh i Donte grali już kiedyś razem. To widać. Miami Heat 2022/23 ogląda to przed telewizorami:

sweet

Poprzedni artykułJokić z trzecim MVP. Czy wreszcie wygra coś po zdobyciu nagrody?
Następny artykułDniówka: Derrick White-Hot. Shai przed Luką