Wake-Up: Takeover i 90’s sos Anthony’ego Edwardsa. Knicks!

12

Power Ranking playoffów po pierwszym dniu rozgrywek zaczyna się od Anthony’ego Edwardsa, Minnesoty Timberwolves i Denver Nuggets.

Sobotni wieczór był doskonałą okazją posłuchać opinii sąsiadów z kanapy, dla których kiedyś to dopiero było, a dziś nie jest. I miło było dalej patrzeć i słuchać, gdy od 79-68 wieczorem naszego czasu w Minneapolis Anthony Edwards wziął mecz za mordę w czterech kolejnych praktycznie jeden na jednego akcjach.

Po nieco przeziewanym Cleveland-Orlando potrzebowaliśmy właśnie czegoś takiego. A po Minnesota-Suns już żal było zasypiać w trzeciej kwarcie Philly-Knicks, bo wtedy już na pewno mieliśmy playoffy.

Na końcu dnia, w środku nocy, Nikola Jokić i Nuggets nagle w drugiej połowie trzeciej kwarty zeszli na Los Angeles Lakers całą swoją obecną klasą.

Trzy mecze były podobne: otworzyły się w dużym stylu pod koniec trzeciej kwarty dla Cleveland, Minnesoty i Denver.

Do gier! A dla tych, co nie oglądali League Passa – choć też i dla tych, którzy na nim byli – najlepsza reklama ostatniego wieczoru, czyli Nikola Jokić w teaserze całego tego filmu ze słowem “minionki”, czwartej części: