Wake-Up: Buzzer-beatery Kyrie’ego i Bama. 24 trójki MIL i BOS

8

Co za dzień dla Ramadanu. Co za dzień dla wszystkich podjadających po zmroku. Pamięci pralinek i pudełka leżącego obok. Najpierw Amad Diallo w ostatniej sekundzie meczu Pucharu Anglii United z Liverpoolem, a kilka godzin później Kyrie Irving w meczu naszej NBA, lewą ręką, w zasadzie hakiem na mistrzach NBA Denver Nuggets równo z syreną.

Za nami wesoła niedziela, niezły double-header grany już od godz. 18 i duża niespodzianka w ostatnim meczu nocy.

26-42 Nets @ 15-53 Spurs 115:122 OT Thomas 31 – Wembanyama 33/15/7/7b

1) Musimy zacząć oczywiście w Dallas, gdzie wczoraj wieczór Kyrie Irving w ostatniej akcji meczu trafił lewy hak nad Nikolą Jokiciem, który równo z syreną dał Mavericks zwycięstwo 107:105:

Jeden z wysokich Dallas powiedział po meczu zwyczajnie:

“In Kyrie We Trust”

Był to wysoki Lively.

Kyrie odpowiedział na niecelny rzut z kozła, z dobrej pozycji, Jamala Murraya i odrobienie przez Denver Nuggets aż trzynastu punktów straty w drugiej połowie czwartej kwarty.

Tak Mavericks przetrwali mecz, w którym dominowali minuty bez Nikoli Jokicia na boisku (+12 w 10) i aż 60-37 wygrali deski, w tym aż 22 piłki zebrali na tablicy Obrońców Tytułu – Derrick Jones 6, Daniel 3, nawet Kyrie 3, Luka 4.

Poprzedni artykułWake-Up: Świetne Houston, powrót Stepha, NYK wygrali w Sacto!
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1280): Mikołaj z Polski