Wake-Up: 34 LeBrona, grube trójki i wielki comeback na Clippers

9

Czas nagli. Los Angeles Lakers muszą zacząć kolekcjonować zwycięstwa, jeżeli chcą wydźwignąć się z Play-In, tym bardziej, że ten sam interes mają Golden State Warriors i balansujący na granicy szóstego-ósmego miejsca Kings i Mavericks.

Lakers tracą do szóstej pozycji Zachodu cały czas trzy mecze, choć mogło być dziś rano trzy i pół, gdyby nie to, co zrobił Patron, Hrabia Miód, Mr. “LeBron James”, starszy, wysportowany pan z końca ulicy. Pokonał Clippers 19-16 w czwartej kwarcie, w pojedynkę i Clippers nie będą kontenderem wg metody Phila Jacksona, bo właśnie przegrali dwudziesty mecz, zanim dotarli do czterdziestu zwycięstw.

Mamy więc ich czterech: Boston, Denver, Minnesota, Oklahoma, tak nam wyszło, Phil.

Tymczasem na Wschodzie już tylko 0.02% dzieli 76ers od wypadnięcia z szóstki.

34-25 Mavericks @ 22-37 Raptors 136:125 Doncić 30/11/16 – Quickley 28/9a

1) Gdy Norman Powell trafił z syreną na koniec trzeciej kwarty za trzy było 96-77 dla Clippers. Darvin Ham od startu czwartej zostawił na boisku 39-letniego LeBrona Jamesa i od 98-77 nagle mecz się obrócił.

Poprzedni artykułChris Paul nie dołączył do Big3 w Miami przez numer na koszulce?
Następny artykułDniówka: Spotkanie finalistów. Steph w MSG. Wemby-Chet