Wake-Up: Doc Rivers wygrał Mecz Gwiazd, Lillard został MVP

14

Kolejny Mecz Gwiazd, kolejne rekordy punktowe. Kolejna rzutówka, a jeśli obrona i przechwyty, to zupełnie przypadkowe.

Gwiazdy naszej NBA decyzję o traktowaniu Meczu Gwiazd w taki a nie inny sposób podjęły już dawno temu. Najważniejsze, żeby nikt nie odniósł kontuzji, przez co nikt przesadnie się nie męczy. My też już nie powinniśmy narzekać, bo gdyby ktoś nagle zaczął się starać i mocno podkręcił kostkę, to zostałby memem, więc najważniejsze, że rozumiemy się wszyscy i większych wymagań nie powinniśmy mieć.

Wschód trafił 42 z 97 trójek.

ZACHÓD – WSCHÓD 186:211 Towns 50 – Lillard 39

Damian Lillard trafił 11 trójek, w tym dwie z połowy boiska, Tyrese Haliburton rzucił pięć kolejnych po sobie na przestrzeni tylko 92 sekund pierwszej kwarty i skład gwiazd Konferencji Wschodniej od drugiej kwarty zrobił blowout na składzie Zachodu 211:186.

brawo

I jeszcze raz na koniec meczu?

brawodamian

Lillard zostąl pierwszym od Michaela Jordana w 1988 roku, który w jeden weekend wygrał któryś z sobotnich konkursów i został MVP niedzielnego meczu.

397 punktów to nowy rekord, który pobił 374 punkty z 2017 roku. Nowy rekord przede wszystkim to 211 punktów Wschodu, które pobiło 196 punktów Zachodu z 2016 roku. Jest to też pierwszy raz, gdy w meczu NBA padło dwieście punktów. 104 punkty Wschodu w pierwszej połowie to też rekord. 193 punkty do przerwy obu składów wyprzedziło 191 z poprzedniego roku.

Poprzedni artykułLeBron mówi o swojej przyszłości, chciałby zakończyć karierę w Lakers
Następny artykułDniówka: Gracze po buyoutach mogą pomóc w walce o mistrzostwo?