Wake-Up: 43 Beala w Waszyngtonie, All-Star Doc już 1-3

6

Kolejna ledwo przespana noc z NBA, tym razem dla tych, którzy od północy nie mogli rozstać się z meczem składów Tyronna Lue i Erika Spoelstry.

A wcześniej sportowy wieczór, piłkarskie derby, jedne, drugie, Orlando Magic w Detroit i mały klasyk Bradleya Beala w powrocie do Waszyngtonu. Powrót Marcusa Smarta do Bostonu już tak się nie udał, bo Smart po prostu nie grał.

A w nocy późno dwa duże comebacki w meczach Milwaukee i Oklahomy. Za nami ostatnia niedziela przed trade deadline.

Chris Finch został w niedzielę trenerem Zachodu w All-Star Game.

Do gier. Jeszcze tylko Collin Sexton przechodzi się po Giannisie Antetokounmpo jak nic:

27-23 Magic @ 6-43 Pistons 111:99 F.Wagner 38 – Cunningham 18

1) Mamy informacje od Adriana Wojnarowskiego, że Joel Embiid przejdzie “procedurę”, czyli zabieg na tej łąkotce w lewym kolanie, raczej powinien jeszcze w tym sezonie wrócić, na razie nie wiadomo jednak kiedy.

2) Zacznijmy w Salt Lake City, gdzie Utah Jazz postanowili zacząć grać w meczu, w którym przegrywali już różnicą 19 punktów, wrócili ranem 12-0 w drugiej połowie, żeby w czwartej kwarcie wysadzić halę w powietrze, a Milwaukee Bucks wsadzić z powrotem do samolotu w 123:108. Co Bucks napudłowali się na końcu z czystych pozycji, to ich, albo dwudniowe nogi.

Lauri Markkanen trafił pięć trójek i rzucił 21 punktów dla Jazz, a Keyonte George trafiał duże rzuty w drodze do 19 punktów, miał też 10 zbiórek, Collin Sexton dodał 19 punktów i Jazz czwartą kwartę wygrali na zmęczonych back-2-backiem Bucks 40-13. 38-9 Jazz skończyli ten mecz.

Poprzedni artykułEmbiid przejdzie operację. Może jeszcze wrócić, ale sezon Sixers właśnie się rozsypał
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1269): Zapowiada Trade Deadline