Wake-Up: Frustracje LeBrona, Knicks już wygrywają trade z Raptors

5

To jest to. Los Angeles Clippers w “rock the baby” idą dalej i dalej. W piątek dotarli do przekazywania sobie dziecka.

Jeszcze tyle można zrobić, tyle jeszcze sezonu przed nami.

“Jakby był w dżungli i miałby maczetę zamiast piłki i przecinał ją obronę rywali”, Kayte Christensen komentowała w telewizji Kings swojego De’Aarona Foxa, kiedy Toronto Raptors przegrywali w piątek swój pierwszy mecz od czasu, gdy Immanuel Quickley i RJ Barrett włożyli koszulki Toronto. Darko Rajaković obiecał swoim graczom, że postawi im obiad, jeśli wygrają trzeci mecz z rzędu – nie chcieli chyba jednak razem z nim siedzieć, tylko porobić coś w telefonach, jak normalni ludzie.

OG Anunoby w swojej koszulce Knicks jeszcze meczu nie przegrał, więc mamy zwycięzcę trade’u.

Czwartek, jaki za nami, trudno przebić, ale na szczęście mieliśmy piątek, stado meczów – 14 ich – i na wszystkie z nich przyszli sędziowie.

Chris Paul niestety znowu przejdzie operację dłoni – piszemy w osobnym newsie – i Warriors stracili go na dłuższy czas, ale to dobrze, bo może Kuminga i Moody pograją więcej i nie będą już się tak frustrować. Wszystko się ułoży.

Clippers są tymczasem 12-0 w ostatnich meczach Kawhi’a Leonarda i to jest co? To jest proszę państwa bardzo-clipper-stat. Clippers są w stanie nie przegrać do końca sezonu meczu z Kawhi’em na parkiecie i nie zdobyć tytułu. Zobaczmy, jak im pójdzie.

Lakers? Och. Problemy w Lakers. Świetnie.

Do gier! Jeszcze tylko Taylor Jenkins vs LeBron. Mamy trenera:

letsgocoach

Poprzedni artykułChris Paul złamał rękę, Jonathan Kuminga grał 36 minut, problemy Steve’a Kerra