Wake-Up: “Sell the Team!” w Detroit, Memphis już 2-0 z Ja

2

Ja Morant wrócił i wcześniej-6-19-Memphis Grizzlies pojawili się nagle w biznesie wygrywania meczów koszykówki. Indianę Pacers w czwartek pokonali jakby dwukrotnie w ciągu tego samego meczu, ale cierpliwie policzy się to jeszcze jako tylko jedno zwycięstwo.

Dobiegła końca ostatniej nocy w Oklahomie passa wygranych Los Angeles Clippers, do 25 za to dobiła seria porażek Detroit Pistons, a San Antonio Spurs są już 1-21 w ostatnich meczach. Trwają też kryzysy poturniejowe Indiany i Lakers, więc w takich nastrojach oh what fun it is to ride. In a one horse open sleigh.

5-22 Wizards @ 7-20 Trail Blazers 118:117 Kuzma 32/8/6 – Simons 41/7a

1) Ja Morant rzucił 20 punktów na swoim 47% i było małe lob city z jego 8 asyst w pierwszym meczu Ja, który w tym sezonie rozegrał przed swoją publicznością. Memphis Grizzlies prowadzili już różnicą 22 punktów w drugiej kwarcie, żeby szybko tę przewagę w całości stracić, ale już na początku czwartej prowadzić szesnastoma w drodze do 116:103 nad sfrustrowanymi powoli Pacers.

Nie wrócił jeszcze Marcus Smart – to może się stać już dziś w nocy – za to Des Bane rzucił 31 punktów na 26 rzutach i miał siedem asyst, a Jaren Jackson rzucił 21 i zebrał siedem piłek.

easypeasy

Sport stał się łatwiejszy dla Memphis, po zamianie minut hmm Jacoba Gilyarda na hmm swojego najlepszego gracza, Pacers grali znów słabo, Memphis wystarczająco sprytnie, by wisieć nad koszem – Jackson, Aldama, Biyombo. Brandon Clarke planuje wrócić w okolicy All-Star Game.