Coraz bardziej sfrustrowany DeRozan

2

Mecz w Toronto był jedynym minionej nocy, w którym obie drużyny nie miały już o co grać w Turnieju. Stracili szansę na włączenie się w walkę o awans przegrywając dwa pierwsze pojedynki, dlatego to był już bardziej zwykły mecz sezonu zasadniczego. Jedynką większą stawką była gra o honor, żeby uniknąć najgorszej pozycji w grupie. Udało się to gospodarzom, którzy bez problemów pokonali Chicago Bulls 121:108.

Raptors szybko przejęli kontrolę i już do samego końca jej nie oddali. Bulls jak zwykle bardzo słabo weszli w mecz, po raz czwarty w siedmiu ostatnich występach mając dwucyfrową stratę po pierwszej kwarcie. Znowu więc musieli gonić. Dopiero w połowie czwartej kwarty udało im się nieco zbliżyć, zaraz jednak gospodarze odpowiedzieli, odzyskując pewną przewagę. Ale mimo że na finiszu wszystko było już rozstrzygnięte, nie zabrakło jeszcze emocji.