Wake-Up: Celtics najgorętszą drużyną ligi z serią 8 zwycięstw

1

Tylko dwa mecze rozegrano w nasze ulubionej lidze w ostatnią niedzielę przed przerwą na All-Star Weekend, ponieważ tej nocy wszyscy w Stanach oglądali finałowy pojedynek ulubionego amerykańskiego sportu.

Atlanta @ Boston 95:105 T.Young 30/10a – J.Tatum 38/10z
Minnesota @ Indiana 129:120 A.Edwards 37 – T.Haliburton 22/16a

1) Boston Celtics są obecnie najgorętszą drużyną NBA. Wygrali po raz ósmy z rzędu, co jest też ich najdłuższą taką serią od ponad dwóch lat.

Jeszcze przez całą pierwszą połowę to goście z Atlanty utrzymywali się na prowadzeniu, ale Celtics obrócili mecz w trzeciej kwarcie, którą świetnie rozpoczęli i zdominowali 42-23. Rozstrzelali się trafiając aż 72% rzutów, podczas gdy do przerwy uzbierali tylko 45 punktów przy skuteczności 38%.

Poprzedni artykułPat Connaughton przejdzie operację, powinien wrócić w tym sezonie
Następny artykułDniówka: Wizards czekają na debiut KP