Alex Caruso złamał nadgarstek i potrzebuje operacji

6

Kiepskie informacje płyną z obozu Chicago Bulls. Zaledwie kilkadziesiąt godzin po tym, jak dowiedzieliśmy się, że Lonzo Ball wypada z gry na niemal dwa miesiące, mamy doniesienia o kolejnym zawodniku Byków, który będzie musiał pauzować przez dłuższy okres czasu.

Bulls w oficjalnym komunikacie poinformowali, że Alex Caruso potrzebuje operacji kontuzjowanego nadgarstka i w związku z tym czeka go około 6-8 tygodni przerwy od gry. Guard doznał złamania w ostatnim meczu Byków przeciwko ekipie Milwaukee Bucks. W trzeciej kwarcie spotkania przy próbie ataku na obręcz zawodnik Bulls został brutalnie sfaulowany przez Graysona Allena – został on wyrzucony z boiska za ten incydent.

Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN Bulls liczą na to, że władze ligi przyjrzą się całej sytuacji – zwracają uwagę na to, że to już nie pierwszy raz, kiedy Allen zaliczył brudny faul.

Poprzedni artykułFlesz: Starterzy do All-Star Game 22′ na ostatnią chwilę
Następny artykułWake-Up: Cleveland to ma. Gorąco na linii Chicago-Dirty Milwaukee