Magic @ Mavericks: Spokojne zwycięstwo Dallas

0

W prawie 9 minut wspólnej gry duet David Lee – Dirk Nowitzki był +7 i pod koniec pierwszej kwarty punktował w wielkim runie Dallas Mavericks 26-5. To ustawienie miało sens w meczu z Orlando Magic, którzy nie byli w stanie odpowiedzieć na nie w ataku – punktować na po prostu słabej obronie, oraz w defensywie – nie potrafili zatrzymać akcji pick-and-roll z udziałem któregokolwiek z dwójki wysokich. Dallas Mavericks wygrali z Orlando Magic 121-108.

Poprzedni artykułFlesz: Pan Green i Klay byli clutch w wygranej z Atlantą, 39 punktów i clutch rzuty D’Angelo Russella, Rain Bros już płyną
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (342): Śmiech z lat 90-tych