Flesz: Kobe pojawił się w czwartej kwarcie, OKC pokonało Utah ręką i głową

3

Trochę czasu już minęło od kiedy mogliśmy zobaczyć The Real Black Mamba, ale oto był on – w czwartej kwarcie meczu z New Orleans Hornets rzucający swoich 23 z 30 punktów. Bez akcji przez wysoki pick-and-roll, które akurat tego wieczoru były w repertuarze Pelicans; bez podkozłowywania do post, fade-away’ów i atakowania obręczy – przy stanie 70:70 Bryant rozpoczął czwartą kwartę od trzech szybkich rzutów z kozła na Xavierze Henry’m, a potem przeszedł na lewy łokieć skąd po koźle w lewo wychodził do góry i trafiał nad Henry’m i Ericem Gordonem.

Ważne zwycięstwo Lakers – jak każde obecnie – bo uzyskali ostatniej nocy pół meczu przewagi nad Utah Jazz. Jazz zostały jeszcze tylko trzy mecze, w tym dwa z Minnesotą, podczas gdy Lake-Show gra dzisiaj w Portland, a potem wraca do Staples Center na kończącą sezon serię z Golden State Warriors, San Antonio Spurs i Houston Rockets.

Poprzedni artykułPlaybook: Bayless go-to-guy’em Grizzlies
Następny artykułPodsumowanie dnia: 15 już w playoffs