Newsletter Szóstego Gracza

nl

Dlaczego warto się zapisać?

Po pierwsze, nie musicie obawiać się, że zarzucimy Was dziesiątkami maili. Spokojnie. Newsletter będziecie otrzymywać raz w tygodniu (piątek/sobota). Będziemy wysyłać Wam skrót tego co najważniejsze w NBA i na Szóstym Graczu, ale szykujemy też coś ekstra, żeby zachęcić Was do przyłączenia się do newslettera – będziemy odpowiadać na Wasze pytania w mailbagu, który będzie publikowany tylko na łamach newslettera.

Tak więc nawet stali czytelnicy znajdą tu oryginalną treść, której nie ma na stronie. Natomiast Ci, którzy są z nami tylko od czasu do czasu (to błąd!) będą nie tylko na bieżąco z tym co dzieje się na Szóstym Graczu, ale też otrzymają darmowy tekst w formie mailbaga (będziemy również regularnie informować o tym co nowego pojawiło się w dziale ‘Darmowe teksty’).

Raz na jakiś czas będziemy także oferować specjalne kody rabatowe i promocje.

Sprawdź jak wygląda przykładowy newsletter

Administratorem danych osobowych są Adam Szczepański i Maciej Kwiatkowski wspólnicy spółki cywilnej pod nazwą Szostygracz.pl (ul. Gryfińska 14, 60-192 Poznań, NIP 779-240-77-25). Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.