Znamy trzech uczestników Slam Dunk Contest


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 23 stycznia 2018
aaron-gordon

All-Star Weekend w Los Angeles zbliża się do nas wielkimi krokami. Wiemy już kto w roli kapitanów będzie dzisiaj w nocy wybierał drużyny do Meczu Gwiazd, a teraz na jaw wyszły informacje odnośnie tegorocznego konkursu wsadów – znamy już trzech z czterech uczestników wydarzenia.

Według doniesień Shamsa Charanii z Yahoo Sports, swoimi występami podczas Slam Dunk Contest będą próbowali nas przekonać: Aaron Gordon z Orlando Magic, Victor Oladipo z Indiana Pacers oraz Dennis Smith Jr. z Dallas Mavericks, który już oficjalnie potwierdził swój występ:

Shams sugeruje, że czwartym uczestnikiem może okazać się Larry Nance Jr. z Los Angeles, jednak sam zainteresowany jak na razie zdementował te pogłoski:

Zmagania czwórki zawodników będziemy mogli zobaczyć już za niecały miesiąc – 17 lutego w sobotę.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. Łukasz. . .

  24 stycznia 2018 o 00:37

  Mitchell,Ferguson,John Collins,Jones Jr może by się poprawił.Oladipo już był i nie bardzo to wyszło a Nance to bardziej meczowy dunker.

  Lubię to: 2
  • Wojt_ASR

   24 stycznia 2018 o 05:30

   Ja przede wszystkim szanuję Gordona, że po tym choku sprzed roku zdecydował się brać udział. Większość osób omija te konkursy wsadów szerokim łukiem, a on podchodzi do tego w ambicjonalny sposób.

   Lubię to: 0
   • Łukasz. . .

    24 stycznia 2018 o 10:36

    Z tego co pamiętam na gorąco mówił że nie będzie już przystępował.Fajnie że chce zmazać zeszłoroczną plamę natomiast nie wiem czy trzeci raz to nie za dużo.

    Lubię to: 1
    • Wojt_ASR

     24 stycznia 2018 o 10:39

     E tam. IMO to dobrze, poza tym w tych konkursach wsadów często jest taka bieda, że jeśli mamy faktycznie pomysłowego dunkera, który ma do tego talent, no to nie ma co narzekać.

     Tym bardziej jeśli on też do tego może podejść bardzo na poważnie.

     Lubię to: 1
     • Łukasz. . .

      24 stycznia 2018 o 10:46

      Wczoraj o tym myślałem i moim zdaniem liga powinna zebrać najlepszych dunkerów od rookie do powiedzmy czwartego sezonu w lidze i wyselekcjonować czterech najlepszych.W tym wieku gracze mają najwięcej energii i skoczności.Wsady niższych graczy są bardziej imponujące,bardzo bym chciał zobaczyć Fergusona imo ma idealne warunki i wiek do takiego konkursu.

      Lubię to: 0
  • Lucek71

   24 stycznia 2018 o 07:49

   Myślę podobnie o Nance’ie J. Ma niesamowity zasięg, ale nie widzę go w robieniu 360 czy skakaniu przez Pamelę Anderson na 20 cm szpilach.

   Lubię to: 2
   • JohnHemingway

    24 stycznia 2018 o 11:32

    Mamy 2018. Też nie widzę skoku przez Pamelę. I nie chcę widzieć. Nie.

    Lubię to: 11

Skomentuj