Yogi Ferrell uzgodnił kontrakt z Mavericks


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 19 lipca 2018
Feb 3, 2017; Portland, OR, USA; Dallas Mavericks guard Yogi Ferrell celebrates after hitting a shot late in the fourth quarter of the game against the Portland Trail Blazers at the Moda Center. Dallas won the game 108-104. Mandatory Credit: Steve Dykes-USA TODAY Sports

Wolny agent Yogi Ferrell zostaje w Dallas na kolejne dwa lata, po tym jak porozumiał się z Mavericks w sprawie umowy o wartości 5,3 miliona dolarów – drugi sezon jest w tym przypadku niegwarantowany:

Mavs zapewnili Ferrella, że będzie pełnił w ekipie z Teksasu rolę backupu na pozycji shooting guarda – ma być pierwszym zmiennikiem dla Dennisa Smitha Juniora oraz Luki Doncića.

25-latek jest zawodnikiem Mavericks od stycznia 2017 roku, kiedy to w ramach 10-dniowych kontraktów wywalczył sobie w zespole angaż na dłużej. Dla drużyny prowadzonej przez Ricka Carlisle’a zdołał rozegrać już 118 meczów. W ostatnim sezonie wystąpił we wszystkich 82 spotkaniach i mógł pochwalić się linijką statystyczną na poziomie 10,2 punktów, 3 zbiórki oraz 2,5 asysty na mecz.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. Pull Up z mid-range

    20 lipca 2018 o 10:33

    Nie rozumiem czemu liga tak go olała.Zdrowy,waleczny dzik na dwie pozycje który dobrze broni,może grać bez piłki i z nią w ręku.Dla Denver,Portand i wielu innych byłby jak złoto jako walczak z ławki i ktoś kto może w small ball’u kończyć mecze.

    Lubię to: 1

Skomentuj