Andrew Wiggins uzgodnił maxa i zwolnił agenta


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 23 sierpnia 2017
fot. AP Photo

Andrew Wiggins złożył stosowne dokumenty, które otwierają mu drogę do opuszczenia agencji BDA Sports – dowiedział się Adrian Wojnarowski z ESPN.

Agent Wigginsa Bill Duffy dopiero co wynegocjował dla Kanadyjczyka nowy, pięcioletni kontrakt, wart maksymalne 148 milionów dolarów. Wiggins ma go podpisać, ale najpierw czeka go spotkanie z właścicielem Timberwolves Glenem Taylorem.

– Jesteśmy strasznie rozczarowani decyzją Andrew, zwłaszcza po trzech latach bliskich relacji z nim i jego rodziną. Niestety tzw. ‘tampering’ to częsty problem w naszej branży, dlatego rozmawiam już ze Związkiem Graczy na temat naszych praw w tej sytuacji. Oczywiście, kiedy Andrew podpisze maksymalne przedłużenie, które negocjowaliśmy z Minnesotą, będziemy pracować z NBPA, aby bronić naszych praw – powiedział Duffy.

Agent może otrzymać maksymalnie 4% wartości nowej umowy gracza. Darren Wolfson z 1500 ESPN podaje, że numer 1 Draftu 2014 zamierza podpisać kontrakt z kanadyjskim agentem, który pracuje dla dużej agencji w USA.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. PeLe

    23 sierpnia 2017 o 08:48

    To się nazywa podziękowanie w kanadyjskim stylu!

    Lubię to: 2

Skomentuj