Whiteside ukarany za ostatnie wypowiedzi


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 2 kwietnia 2018

Władze Miami Heat zdecydowały się ukarać Hassana Whiteside’a karą finansową za jego ostatnie komentarze, które jak tłumaczono – uderzyły w drużynę. Dokładna kwota kary nie została jednak podana do opinii publicznej.

Po ostatniej porażce z Brooklyn Nets Whiteside w doraźny sposób zakomunikował, że nie podoba mu się pomysł trzymania go na ławce w czasie, w którym według niego byłby w stanie pomóc drużynie wygrać mecz:

–  To wyjątkowo wkurzające. To zwykłe pieprzenie. Jest wiele drużyn, które potrafią zrobić użytek ze swojego centra. My nie potrafimy, chociaż mamy w składzie jednego z najlepszych w lidze.

We wspomnianym spotkaniu Whiteside rozegrał jedynie 21 minut. W sytuacji, w której Nets zaczęli grać niższym składem Heat postanowili dostosować się i tym samym minuty mierzącego 213 centymetrów centra zostały mocno ograniczone.

Whiteside w ramach swojego aktualnego kontraktu ma przed sobą jeszcze dwa lata gry w Miami. Za każdy sezon zarobi 26 milionów dolarów – zapytany o to czy obecna sytuacja odbije się na jego przyszłości w barwach Heat odpowiedział tylko enigmatycznie:

– Nie wiem, może.

← powrót do newsów