Uncle Drew doczeka się filmu pełnometrażowego


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 16 lutego 2017
uncle-drew

Kojarzycie Uncle Drew, prawda? Tego starszego, siwego pana, który na podmiejskich boiskach jest w stanie ograć każdego młodego gracza? Jeśli tak, to zapewne ucieszy was wiadomość, że już niedługo będziemy mogli oglądać jego wyczyny nie tylko w ramach kilkuminutowych reklamówek na YouTube.

W postać Wujaszka wciela się rozgrywający Cleveland Cavaliers Kyrie Irving, którego po starannej charakteryzacji naprawdę ciężko rozpoznać. Irving i koncern Pepsi, który odpowiedzialny jest za produkcję reklam z udziałem Uncle Drew, rozpoczęli realizację swojego projektu już kilka lat temu i z biegiem czasu charakterystyczny dziadek z brzuszkiem zyskiwał sobie wśród internetowej społeczności coraz więcej sympatyków. Teraz Irving i Lou Arbetter, generalny menedżer Creators League Studio (studia filmowego Pepsi) mają dla nas niespodziankę:

– Pepsi i Kyrie Irving rozszerzają świat Uncle Drew.

Kilkanaście godzin temu Pepsi ogłosiła, że powstanie nowy, pełnometrażowy film, którego bohaterem będzie Wujaszek. Nie podana została data premiery, ale wykonawcy całego przedsięwzięcia przekonują, że w filmie zobaczymy duże grono byłych i obecnych zawodników NBA.

← powrót do newsów

Skomentuj